HISTORIA

JANUSZ SZEWS

- założyciel firmy

Od 42 lat związany z branżą jubilerską. Naukę grawerstwa i złotnictwa rozpoczął, mając zaledwie 15 lat, u znanego wówczas mistrza Antoniego Tusk, 29 grudnia 1983 roku uzyskał tytuł mistrzowski w rzemiośle złotnictwo. Będąc zrzeszonym w Cechu Rzemiosł Artystycznych podczas swojej wieloletniej kariery zawodowej, podejmował się kształcenia adeptów sztuki złotniczej, którzy do dziś pracują w zawodzie na całym świecie. Znany w branży jako specjalista od nietypowych napraw i projektów. Do wykonywanej pracy podchodzi z niezwykłą sumiennością i perfekcjonizmem.

"SZEWS to pracownia złotnicza, która działa nieprzerwanie od 1987 roku".

AGNIESZKA SZEWS

- właścicielka i projektantka

Zarażona pasją i miłością do biżuterii w 2013 roku dołącza do rodzinnej firmy. Doświadczenie zdobywała od najmłodszych lat, początkowo obserwując rodziców, a w późniejszym okresie pracując razem z nimi. Z zawodu czeladnik-złotnik. Ukończyła kursy na HRD Antwerp w Antwerpii i z wyróżnieniem zdała egzaminy Certyfikowanego Eksperta Diamentów oraz Znawcy Kamieni Szlachetnych i Jubilerskich, w wyniku których uzyskała tytuł Dyplomowanego Gemmologa. Otrzymała również nominację na Eksperta Diamentów w Polskim Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Jubilerskich. W myśl zasady, że klasyka nigdy nie wyjdzie z mody, tworzy autorskie kolekcje sygnowane marką SZEWS. W swoich projektach podkreśla czystą formę, szlachetny detal i kształt.

"Profesjonalizm i doświadczenie zdobywane latami".

HISTORIA

1984

Rozpoczęcie budowy siedziby przy ulicy Warneńskiej w Gdańsku.

 

1989

Uroczyste otwarcie pracowni złotniczej, Rozszerzenie działalności o import złotniczy.

 

1994

Otwarcie drugiego sklepu Szews w znanej dzielnicy Gdańska we Wrzeszczu przy ul. Grunwaldzkiej 82. Sklep funkcjonował do 2002 roku.

 

1997

Rozpoczęcie budowy siedziby przy ulicy Warneńskiej w Gdańsku.

2001

Poszerzenie oferty o produkcje biżuterii złotej z bursztynem. Wyroby sprzedawane zarówno w Polsce i na świecie

 

2008

Trwa intensywny rozwój pracowni złotniczej przy ulicy Warneńskiej. Wdrażanie nowych technologii i rozszerzenie działalności produkcyjnej.

 

2013

Do zespołu dołącza Agnieszka Szews, pełna nowych pomysłów i świeżej energii.

 

2014

Rebranding oraz uruchomienie sklepu szews.pl

2016

Nowa aranżacja wnętrza pracowni złotniczej, Oferta pracowni poszerza się o usługę wyceny diamentów oraz kamieni szlachetnych i jubilerskich.

 

2017

Pokaz mody we współpracy z Patrykiem Wojciechowskim (właściciel marki PHI Concept) w ramach Pomorskiego Fashion.

 

2018

Powstaje wyjątkowa kolekcja pierścionków zaręczynowych Szews Say Yes Collection. Inspiracją do powstania kolekcji stały się kwiaty, po które przyszłe panny młode sięgają, tworząc swój wymarzony bukiet ślubny.

MISJA I WARTOŚCI

ZŁOTO TO INWESTYCJA

W ofercie naszej pracowni złotniczej znajduje się biżuteria złota wykonana z najwyższą starannością. Dbamy o wysoką jakość i czystość kamieni osadzanych w naszych projektach oraz każdy detal ich wykonania. Wszystkie nasze produkty wykonane są w całości
z 14 lub 18 karatowego złota.

Ten jakże szlachetny kruszec cenili już sobie Egipcjanie, a do dzisiaj stanowi symbol bogactwa i luksusu. Dokonując zakupu w naszym sklepie, otrzymujesz produkt najwyższej jakości, który będzie cieszył niezmienionym wyglądem przez długie lata.

"W kwestii złota nie idziemy na kompromis, to dla nas wartościowy kruszec. Wierzymy w jego wartość, dlatego przykładamy największą uwagę do jakości i naszych produktów."
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl