OBRĄCZKI

Obrączki Gdańsk

Nasza Pracownia Złotnicza to rodzinna firma z jubilerską tradycją. Obrączki tworzymy od początku istnienia marki SZEWS. Już ponad 30 lat mamy przyjemność współuczestniczyć w tak pięknej uroczystości, jaką jest ślub. Dzięki Wam nasza ślubna biżuteria jest jednym z elementów Waszej historii miłosnej.

W magicznym Gdańsku powstają rękodzieła jubilerskie. Mamy gotowe propozycje obrączek dostępnych od ręki, które można zobaczyć w Pracowni w Gdańsku i w sklepie online. Wykonujemy także obrączki na zamówienie. Odkryjecie u nas klasyczne obrączki złote, jak i bardziej śmiałe wzory.

Obrączki na zamówienie

W Pracowni Złotniczej w Gdańsku spełniamy życzenia naszych klientów. Tutaj powstają obrączki marzeń. Biżuterię ślubną wykonujemy na zamówienie. Tworzymy klasyczne obrączki złote, jak i oryginalne nowoczesne wzory. Oferujemy możliwość wykonania projektu obrączek dopasowanych do indywidualnych preferencji klienta. Pomagamy dobrać odpowiedni wzór, kolor złota oraz kamienie szlachetne. Złote obrączki ślubne to duma naszych mistrzów złotnictwa. Każdy projekt obrączek to ręczna praca złotników, a dla projektantki Agnieszki Szews to twórcze wyzwanie. Z wielką starannością dbamy o najmniejszy detal obrączek.

Personalizacja obrączek

Wszystkie wzory obrączek dostępne u nas można spersonalizować zgodnie z życzeniem klienta. Naszą misją jest tworzenie funkcjonalnych i pięknych obrączek ślubnych, które staną się ponadczasową pamiątką ślubu. W Pracowni Złotniczej SZEWS w Gdańsku wierzymy, że ważny jest nie tylko wygląd złotych obrączek ślubnych, ale również jakość wykonania, trwałość i wygoda. Wszystkie nasze obrączki powstają z najlepszej jakości próby złota (585 lub 750).

Obrączki SZEWS zrobimy dla Ciebie ręcznie i pięknie zapakujemy.
Staną się najważniejszą deklaracją Waszej miłości. 

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania związane
z procesem przygotowania obrączek w naszej pracowni.

[ KONTAKT ]


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl