about us

janusz szews

- założyciel firmy

Od 42 lat związany z branżą jubilerską. Naukę grawerstwa i złotnictwa rozpoczął mając zaledwie 15 lat, u znanego wówczas Mistrza Antoniego Tusik. 29 grudnia 1983 roku uzyskał tytuł mistrzowski w rzemiośle złotnictwo. Będąc zrzeszonym w Cechu Rzemiosł Artystycznych podczas swojej wieloletniej kariery zawodowej podejmował się kształcenia adeptów sztuki złotniczej, którzy do dziś pracują w zawodzie na całym świecie. Znany w branży jako specjalista od nietypowych i wyjątkowo trudnych napraw i projektów. Nie boi się wyzwań. Na co dzień wyznaje zasadę, że „nie ma rzeczy niemożliwych”. Do wykonywanej pracy podchodzi z niezwykłą sumiennością i perfekcjonizmem.

SZEWS to pracownia złotnicza, która działa nieprzerwanie od 1987 roku.

AGNIESZKA SZEWS

- właścicielka i projektantka

Zarażona pasją i miłością do biżuterii w 2013 roku dołącza do rodzinnej firmy. Doświadczenie zdobywała od najmłodszych lat, początkowo obserwując rodziców, a w późniejszym okresie pracując razem z nimi. Z zawodu czeladnik-złotnik. Ukończyła kursy na HRD Antwerp w Antwerpii i z wyróżnieniem zdała egzaminy Certyfikowanego Eksperta Diamentów oraz Znawcy Kamieni Szlachetnych i Jubilerskich, w wyniku których uzyskała tytuł Dyplomowanego Gemmologa. Otrzymała również nominację na Eksperta Diamentów w Polskim Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Jubilerskich. W myśl zasady, że klasyka nigdy nie wyjdzie z mody, tworzy autorskie kolekcje sygnowane marką SZEWS. W swoich projektach podkreśla czystą formę, szlachetny detal i kształt.

Profesjonalizm i doświadczenie zdobywane latami.

historia

Rozpoczęcie budowy siedziby przy ulicy Warneńskiej w Gdańsku.

Uroczyste otwarcie pracowni złotniczej. Rozszerzenie działalności o import złotniczy.

Otwarcie drugiego sklepu Szews w znanej dzielnicy handlowej Gdańska we Wrzeszczu przy ul. Grunwaldzkiej 82. Sklep funkcjonował do 2002 roku.

Zakup nowoczesnych maszyn oraz wdrażanie innowacyjnych technologii pozwalają podnosić jakość oferowanych usług i produktów.

history photo
history photo
history photo 

Poszerzenie oferty o produkcję biżuterii złotej z bursztynem. Wyroby sprzedawane zarówno w Polsce jak i na świecie.

Trwa intensywny rozwój pracowni złotniczej przy ulicy Warneńskiej. Wdrażanie nowych technologii i rozszerzenie działalności produkcyjnej.

Do zespołu dołącza Agnieszka Szews pełna nowych pomysłów i świeżej energii.

Rebranding oraz uruchomienie sklepu internetowego szews.pl

Nowa aranżacja wnętrza pracowni złotniczej. Oferta pracowni poszerza się o usługę wyceny diamentów oraz kamieni szlachetnych i jubilerskich.

Pokaz mody we współpracy z Patrykiem Wojciechowskim (właściciel marki PHI Concept) w ramach Pomorskiego Fashion.

Powstaje wyjątkowa kolekcja pierścionków zaręczynowych Szews Say Yes Collection. Inspiracją do powstania kolekcji stały się kwiaty, po które przyszłe panny młode sięgają tworząc swój wymarzony bukiet ślubny.

history photo
history photo

MISJA I WARTOŚCI

golden ring

złoto to inwestycja

W ofercie naszej pracowni złotniczej znajduje się biżuteria złota wykonana z najwyższą starannością. Dbamy o wysoką jakość i czystość kamieni osadzanych w naszych projektach oraz każdy detal ich wykonania. Wszystkie nasze produkty wykonane są w całości
z 14-nasto lub 18-nasto karatowego złota.

Ten jakże szlachetny kruszec cenili już sobie Egipcjanie, a do dnia dzisiejszego stanowi symbol bogactwa i luksusu. Dokonując zakupu w naszym sklepie otrzymujesz produkt najwyższej jakości, który będzie cieszył niezmienionym wyglądem przez długie lata.

W kwestii złota nie idziemy na kompromis, to dla nas wartościowy kruszec. Wierzymy w jego wartość, dlatego przykładamy największą uwagę do jakości naszych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl