Złote pierścionki zaręczynowe. Kolekcja SAY YES
Złote pierścionki zaręczynowe. Kolekcja SAY YES

Pierścionek zaręczynowy to piękna oprawa wyznania miłości.
Nasza Pracownia Złotnicza od wielu lat towarzyszy zakochanym w ceremoniale powiedzenia „tak”. Kochamy piękne historie miłosne, dlatego złote pierścionki zaręczynowe to nasza specjalność.
Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferować im unikalne wzory, stworzyliśmy kolekcję pierścionków zaręczynowych SAY YES. Jest to autorska kolekcja zaprojektowana od podstaw przez naszą Pracownię Złotniczą.
Zapraszamy Was do poznania wyjątkowej kolekcji SAY YES.

 

Kolekcja SAY YES – inspiracja

Inspiracją do powstania kolekcji Say Yes było nieprzemijające piękno kwiatów, z których przyszłe panny młode tworzą swój wymarzony bukiet ślubny. Kolekcja powstała z myślą o różnych typach kobiet, ponieważ każda z nas jest wyjątkowa. Dziewięć pierścionków symbolizuje inny kwiat. A każdy kwiat skrywa inne znaczenie.

 

Kolekcja SAY YES – twórcze wyzwanie

Kolekcja SAY YES została zaprojektowana przez Agnieszkę Szews. Pasja, energia i przyjemność z działania to siły napędowe projektantki.
Agnieszka postawiła na ponadczasową klasykę. Zaprojektowane przez nią złote pierścionki zaręczynowe są uniwersalne i odznaczają się harmonijną formą. Kluczową rolę odgrywają wyważone proporcje, szlachetne materiały i funkcjonalność przyjazna właścicielce. Kolekcja ujmuje jakością wykonania i elegancją.
„Chciałam stworzyć coś pomiędzy przeciętną, niczym niezachwycającą, niekoniecznie tanią, biżuterią z "sieciówek", a najdroższymi opcjami od światowych projektantów. Zaprojektowane przeze mnie pierścionki, to najwyższa jakość w przystępnej cenie” – mówi Agnieszka.
Pierścionek zaręczynowy wykonany z 14 lub 18-karatowego złota zdobią najwyższej jakości diamenty. Serce złotego pierścionka stanowi wyjątkowy indywidualnie dobrany kamień.
W efekcie powstaje małe dzieło sztuki.
W szczególności warto podkreślić, że wszystkie pierścionki zaręczynowe są efektem starannej ręcznej pracy.

Posłuchajcie, co o samej kolekcji SAY YES mówi Agnieszka Szews:

 

 

Kolekcja szyta na miarę

W kolekcji SAY YES postawiliśmy na personalizację. Ważne jest dla nas, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta i dopasować projekt do jego indywidualnych preferencji. Dajemy pełną swobodę wyboru pożądanych opcji w zakresie koloru złota, rodzaju kamienia. Dzięki temu oferujemy możliwość wyrażenia siebie i stworzenia wymarzonego pierścionka zaręczynowego.

Dzisiaj nie chodzi jedynie o to, aby wejść na stronę sklepu internetowego i zamówić pierścionek, ale aby profesjonalnie pomóc w wyborze – czy to online, czy to bezpośrednio w Pracowni. Panowie pragną, aby pierścionek zaręczynowy odzwierciedlał charakter i gust ich wybranek.

Do każdego modelu podchodzimy indywidualnie i zwracamy uwagę na każdy detal jego wykonania. Bardzo ważne jest dla nas także opakowanie – estetycznie i elegancko przygotowane.

W przypadku wyboru kamieni szlachetnych klient może zdecydować się m.in. na szafiry, rubiny, szmaragdy czy tanzanity. Wspólnie z klientem ustalamy szlif i wielkość kamienia.
W przypadku wyboru koloru złota dysponujemy żółtym, białym i różowym złotem.
Istnieje także możliwość wykonania grawerunku (metodą kaligrafii) zarówno na wewnętrznej, jak i zewnętrznej części pierścionka.

 

Złote pierścionki zaręczynowe - jakość potwierdzona certyfikatem
Każdemu właścicielowi pierścionka wystawiamy certyfikat, który zaświadcza o najwyższej jakości użytych materiałów.

Daj się zainspirować i wybierz pierścionek zaręczynowy, który Twoja wybranka pokocha.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl