Biżuteria dla kobiet. Piękno, które inspiruje
Biżuteria dla kobiet. Piękno, które inspiruje

„Elegancja wynika z bycia tak pięknym w środku, jak na zewnątrz”.
Coco Chanel

 

Złota biżuteria damska

 

Nasza złota biżuteria damska powstaje dla kobiet. Inspiruje nas wewnętrzne piękno kobiety: jej siła, motywacja, duch walki, pasja. Wierzymy, że piękne wnętrze emanuje na zewnątrz, a dodatki, jak biżuteria podkreślają osobisty styl, dodają uroku i elegancji. W naszych projektach stawiamy na klasykę. Wybraliśmy cenny kruszec, jakim jest złoto. Dodaje ono swoistego czaru do każdej kreacji i podkreśla piękno kobiety.

W codziennej pracy dużo czasu poświęcamy na rozmowy z naszymi klientkami. Spotykamy kobiety, które swoją charyzmatyczną osobowością zdobywają upragnione cele i są niezłomnymi wojowniczkami o słuszne racje. Podziwiamy je za pozytywną energię, pracowitość, determinacje i sposób radzenia sobie z codziennymi obowiązkami. Uczestniczymy w ich najpiękniejszych momentach życiowych jak na przykład przygotowania do ślubu. Poznajemy ciekawe historie życiowe, które nas inspirują. Cieszymy się z sukcesów naszych klientek, dopingujemy w wyzwaniach. Dzięki temu doceniamy wyjątkowość każdej z nas, co staramy się ukazać w naszej złotej biżuterii dla kobiet. Posiadamy inspirowane klasyką minimalistyczne i bardziej ekstrawaganckie wzory mając nadzieję, że każda kobieta znajdzie dla siebie coś, co pozwoli wyrazić jej indywidualność.
Mamy też okazje tworzyć biżuterię dla osób powszechnie znanych. Z nimi spędzony czas jest również kreatywny i pozwala spojrzeć na wiele aspektów szerzej. W szczególności doceniamy to, jak potrafią łączyć codzienne obowiązki z pracą, która czasem wymaga dużego poświęcenia.

 

Nasza projektantka Agnieszka Szews to kobieta pełna pasji. Zakochała się w pracy swoich rodziców, której tajniki poznawała od dzieciństwa. To najbliżsi zaszczepili w niej szacunek do dawnej tradycji złotniczej, którą aktualnie kontynuuje w swojej pracy.
Agnieszka nie poprzestała na poznawaniu arkanów zawodu, wyjechała za granicę, gdzie kształciła się dalej w uznanych szkołach. W efekcie uzyskała tytuł dyplomowanego gemmologa.
Dzięki temu może m.in. dla Was precyzyjnie określić wagę i rodzaj szlachetnego kamienia.
Jej pomysłem jest też autorska kolekcja pierścionków zaręczynowych SAY YES. Projekty najpierw były owocem kreatywnej pracy twórczej, potem zostały przelane na papier, a następnie ręcznie wykonane przez mistrzów złotnictwa.

 

 

Agnieszka Szews podczas pracy

Wierzymy, że piękna złota biżuteria damska podkreśla naturalne piękno kobiety, dodaje jej blasku i pewności siebie. Dlatego naszą złotą biżuterię łączymy ze szlachetnymi kamieniami, a także perłami, które słyną ze swoich mocy. Więcej o symbolicznym znaczeniu kamieni pisaliśmy na naszym blogu w artykule „Symboliczna moc kamieni”. Piękno takich połączeń znane jest już od dawnych czasów.

 

 

 

Dziewczyna z perłą, Jan Vermeer Kolczyki Perły, Szews

Złota biżuteria damska – prezent dla samej siebie

Aktualnie na Instagramie modny jest hashtag #selfcare. Selfcare to traktowanie siebie z szacunkiem i akceptacją. To znalezienie czasu na relaks i drobne przyjemności jak np. poranne wypicie kawy w miłej atmosferze. #Selfcare to także niezapominanie o sobie i kupowanie sobie miłych prezentów. Stanowią one nagrodę za pracę, zmaganie się z codziennymi obowiązkami. Bez wątpienia sprawianie sobie przyjemności jest potrzebne dla zdrowia naszej psychiki. Jak powiedziała Coco Chanel: „Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć”.
Dbajmy o siebie i swoich bliskich, starajmy się znaleźć czas dla siebie – nawet gdy wydaje się to trudnym zadaniem.

Jako motywację mamy dla Was nasze ulubione inspirujące cytaty pięknych kobiet:

„Doszłam do takiego punktu w życiu, w którym nie chcę już zadowalać tych, którzy mnie nie lubią, kochać tych, którzy mnie nie kochają, i uśmiechać się do tych, którzy nie uśmiechają się do mnie”.
Meryl Streep

„Żeby mieć piękne oczy, szukaj dobra w oczach innych. Żeby mieć piękne usta, wymawiaj tylko piękne słowa. I by zachować równowagę, idź naprzód w pewności, że nigdy nie jesteś sam”.
Audrey Hepburn

„Można mi wszystko zabrać, a ja mogę jutro zacząć życie od nowa”.
Beata Tyszkiewicz

„Nigdy nie śniłam o sukcesie. Ja na niego pracowałam”.
Estee Lauder

„Nigdy nie zapominajcie o tym, by brać z życia jak najwięcej, nie bójcie się ryzykować, płakać ani być szczęśliwymi. Najważniejsze to być w drodze. Każdego dnia robić krok do przodu”.
Martyna Wojciechowska

„Świat jest tak wielki, że wszystko jest szczegółem”.
Wisława Szymborska

„Każdy miewa w życiu momenty, kiedy musi się zastanowić, kim jest i czego chce”.
Julia Roberts

„To może zabrzmieć jak banał, ale kiedy czujesz się piękna i silna w środku, to widać na zewnątrz”.
Angelina Jolie

Celebrujmy kobiecość każdego dnia, nie tylko podczas Dnia Kobiet. Bądźmy dobre dla siebie.
A na ten wyjątkowy dzień mamy dla Was niespodziankę: 10% rabatu na złotą biżuterię z kategorii Dzień Kobiet na hasło: kobieta.
Odkryjcie nasze propozycje z kategorii Dzień Kobiet.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl